fbpx

Dla kogo pracowałyśmy?

KAROLINA BĄK-URBANIEC

BEAUTY ME STUDIO

Prawdziwe wyzwanie. Elegancki salon urody w stylu glamour.
A do tego z misją, która przekona do siebie każdą kobietę.
Zobacz co udało się nam osiągnąć!

UJEDNOLICENIE
WIZERUNKU 

STRONA
WWW

MATERIAŁY
DRUKOWANE

7

Jakie były oczekiwania?

Karolina prowadzi bardzo dobrze prosperujące studio urody. Swoją ofertę rozszerzyła o zabiegi na twarz i ciało. Chciała przyciągnąć klientki z dwóch różnych grup docelowych, a przy tym zachować spójność z niepowtarzalnym, eleganckim wyglądem salonu. Wszystko miało współgrać
z wartościami, jakie wyznaje Beauty Me Studio. Profesjonalizm i szczera relacja z klientem.

7

Jaka była nasza koncepcja?

Wystrój wnętrza Beauty Me Studio nieco nas ukierunkował. Styl glamour z soczystymi czerwonymi elementami – szyk, którego nie sposób nie zauważyć. Chciałyśmy przekonać każdą klientkę, że to jest właśnie miejsce, w którym poczuje się wyjątkowo. W klimat wpisał się tutaj akcent srebrnego brokatu. A całości dopełnił elegancki font szeryfowy oraz białe kwiaty. Na bogato! A co!

7

Jak wyszło?

Ujednoliciłyśmy wizerunek marki – zarówno w social mediach, jak i w standardowych materiałach drukowanych. Stworzona przez nas strona www szczegółowo informuje o nowej ofercie.

Realizacja_BMS 1

Wizerunek

Logotyp pozostał bez zmian, ale i tak było sporo do zrobienia. Wypracowanie stylu komunikacji, elementy graficzne, posty, relacje…. Naszym celem było również pokazanie Karolinie jak dbać o spójność wizualną marki.

Z pomocą przyszła tutaj Canva. Karolina z powodzeniem wykorzystuje nowe elementy graficzne. Zaoszczędza przez to sporo czasu, a równocześnie buduje silną markę, do której kobiety lgną jak muchy!

Strona www

Kopalnia wiedzy o firmie i nowych zabiegach. Potencjalne klientki mogą użyskać tu odpowiedzi na nurtujące je pytania, a dziewczyny z Beauty Me Studio zyskują dzięki temu więcej czasu. Poniżej najciekawsze sekcje. Chcesz zobaczyć całą stronę? Kliknij obok >

OFERTA

Wyraźnie pokazuje, że Beauty Me Studio, które zaczynało od studia paznokci, przeszło przemianę w salon urody z krwi i kości. Artystyczne ikony podkreślają elegancki charakter marki.

 

 

O NAS

Każdego interesuje kto tak na prawdę stoi za biznesem. Tutaj bardzo ważną rolę odgrywa sesja zdjęciowa. Spójne kolory, uśmiech i dobre światło to klucz do sukcesu. Żeby jeszcze bardziej zwiększyć wiarygodność, przedstawiamy również pracownice Beauty Me Studio.

 

FAQ

Zaintersowane Klientki szybko znajdą tu odpowiedzi, których szukają. Pozwoli im to zaoszczędzić czas, a dodatkowo odciąży Karolinę – każdy zyskuje!

 

PROMOCJE

Oj tak… zawsze przyciągną wzrok! A nie jedną z nas skuszą 🙂 Bardzo ważne, żeby były ograniczone czasowo (poniżej – zabiegi miesiąca), aktualne i promowane również na innych kanałach np. Facebooku.

ZALETY

Pokreślamy tutaj mocne strony biznesu. A przy okazji pokazujemy piękne wnętrze salonu. Nas przekonuje, a Ciebie?

“Początkowo chciałam po prostu stworzyć stronę internetową, ale już podczas pierwszego spotkania dowiedziałam się, że możliwości prezentacji mojej firmy w sieci są o wiele większe. Monika i Kornelia zaskoczyły mnie tym jak dbają o klienta… nawet po zakończeniu projektu wykazują anielską cierpliwość i chętnie pomagają.

Karolina Bąk-Urbaniec

Chcesz zobaczyć całą metamorfozę tej marki?
Zapraszamy na nasze konto na Instagramie!
Instagram_razydwa