fbpx

Witamy Cię w naszym kreatywnym świecie, gdzie kobieca energia odczuwalna jest RAZYDWA bardziej!

Kornelia Trocha razydwa

Kornelia

Zdjęcia, projekty graficzne, koncepcje wizualne

Kiedyś myślałam, że będę fotografką, później, że architektką terenów zielonych. W obu kierunkach zdobyłam odpowiednie wykształcenie, jednak uprawiam mix obu zawodów. Fotografuję i projektuję – nie ogrody, a wizerunki Waszych firm. 10 letnie doświadczenie w marketingu potwierdza fakt, że trzeba po prostu lubić to co się robi – ten system się sprawdza! Kocham tworzyć, uwielbiam kolory, lubię poznawać ludzi, analizować, wymyślać, uczyć się i dowiadywać ciągle czegoś nowego. Moje motto: „When life gives you lemons, make lemonade”!

STRONY WWW, PROJEKTY GRAFICZNE, ORGANIZACJA PRACY

Od dziecka kwestia czy coś do siebie pasuje czy nie, była dla mnie istotna. Czy to przy urządzaniu pokoju, czy przy wyborze ubrania – nie raz doprowadzałam tym swoich rodziców do białej gorączki (wiadomo… takie rozterki potrafią zająć kilka cennych minut przed wyjściem). No cóż, zostało mi to do dnia dzisiejszego, ale teraz jest to moja niepodwarzalna zaleta. Zmysł estetyczny przeplatał się u mnie ze zdolnościami manualnymi – co prawda nie rokowałam na znaną malarkę, ale już praca graficzki była idealna. Później dosyć łatwo wskoczyłam w WordPressa. A jak to wszystko ogarniam? Jestem mistrzynią list i organizacji 😀

Monika

Problemy, które rozwiążemy w mgnieniu oka!

 

Nie masz strategii działań online?

Na Insta wrzucasz to samo co na Facebooka? Teksty na Twojej stronie brzmią niczym bezbłędna rozprawka z języka polskiego, ale brak im duszy? Czas z tym skończyć! Przeanalizujemy Twoje dotychczasowe działania, wskażamy drogę jaką powinnaś podążać, a Ty będziesz mogła świętować sukces.

Twoje grafiki do siebie nie pasują?

Tu ramka, tam kwiatuszek…. i jeszcze jakiś kolor dodam. Sprawnie poszło, ale efekt daleki od spodziewanego? Możemy Ci pomóc stworzyć spójną komunikację wizualną dla Twojej marki. Dzięki temu zaoszczędzisz czas na zastanawianiu się czy wszystko ze sobą gra.

Potrzebujesz strony www?

Chcesz wejść na kolejny etap rozwoju Twojej firmy? Strona www to strzał w dziesiątkę. Może spełniać wiele celów, ale to co zawsze jest “efektem ubocznym” to większa świadomość Twojej marki w Internecie. Serwis, który możemy dla Ciebie stworzyć będzie jedyny w swoim rodzaju i w pełni dostosowany do różnych urządzeń. 

Nie możesz się dogadać z grafikiem i/lub informatykiem?

Często słyszymy od naszych klientek, że chcą podjąć współpracę JEDYNIE z kobietami. I my to rozumiemy! W końcu kto zrozumie kobiece biznesy lepiej niż kobiety? Pomożemy, też jesteśmy z Wenus 😉 

Zastanawiasz się nad sesją wizerunkową?

Nic tak nie przyciąga wzroku jak piękne zdjęcia. A co tak na prawdę da Ci profesjonalna sesja zdjęciowa? Zdobędziesz zaufanie swoich potenchalnych klientów. Twoja firma nie będzie już “no name”. Zyska nową (Twoją) twarz.

Kornelia i Monika Trocha

Umów się na bezpłątną konsultację! Poświęcamy Ci minimum 30 minut analizując Twoje dotychczasowe działania
i proponujemy nowe rozwiązania!

Pssst... znajoma mówiła, że ...

,,

Chciałam odświeżyć istniejącą już stronę www, z której wyglądu, funkcjonalności oraz współpracy docelowo nie byłam zadowolona. Zależało mi na znalezieniu profesjonalnych osób, najlepiej kobiet (gdyż uważam że one najlepiej rozumieją branżę beauty). W swoich poszukiwaniach kładłam nacisk na komunikatywność, sprawne działanie, słuchanie oczekiwań, doradztwo oraz na przyjemną współpracę. A nowa strona miała być kobieca, naturalna i funkcjonalna. Wynik na 6!

-Marzena Teodorczyk
Instytut pieknych brwi

Złaaap dawkę konkretnej  wiedzy!

.