fbpx
Kornelia i Monika Trocha

Co dokładnie
zyskasz?

Z przyjemnością sprawimy, że Twoja marka nabierze rumieńców.

Zapraszamy na darmowe konsultacje dotyczące Twojego biznesu. Preferujemy spotkania online, ale jeśli jesteś z okolic Bielska-Białej możemy spotkać się osobiście.
Jeszcze musisz się namyślić?
Obserwuj nasze działania na:

Zadzwoń, napisz mail
lub użyj formularza kontaktowego…
tego obok 😉

15 + 2 =

Najczęstsze pytania

Jak długo trwają prace nad wizerunkiem?

Minimum tydzień trwają analiza Twojej firmy i określenie klienta idealnego. Następnie przechodzimy do fazy koncepcyjnej i projektowej – to kolejne +/- dwa tygodnie.  Ostatnia faza to wprowadzanie ewentyalnych poprawek. Finalnie prace powinnyśmy zakończyć w 3-5 tygodni.

Jak długo trwają prace nad stroną www?

Tutaj potrzebujemy nieco więcej czasu… Najpierw podpisujemy umowę. Następnie w przeciągu tygodnia wysyłamy wstępną makietę strony (to taka mini mapa strony www z odnośnikami oraz z zawartością poszczególnych zakładek). Po akceptacji makiety, tworzymy projekt graficzny strony. Zajmuje to około dwóch tygodni. Jeśli dasz nam zielone światło, przechodzimy do prac na serwerze (2-3 tygodnie). Ostatni etap to wdrożenie poprawek i wykonanie testów – maksymalnie 2 tygodnie i gotowe 🙂

Czy mogę rozłożyć płatność na raty?

Oczywiście. Przy podpisaniu umowy wystawiamy fakturę na kwotę 50% wartości zlecenia, a pozostałe 50% płacisz po otrzymaniu wszystkich materiałów. Jeśli jednak chcesz rozbić płatność na jeszcze mniejsze kwoty, pójdziemy Ci na rękę.

Zastanawiasz się czy sesja wizerunkowa to w Twoim biznesie dobry pomysł?

Najlepszy z możliwych. Coraz częścięj konsumenci kupują coś nie tylko dlatego, że tego potrzebują, ale po prostu z miłości do marki. A sesja jest jednym z tych elementów, które rozkochają Twojego klienta.

Złaaap dawkę konkretnej wiedzy!

POBIERZ DARMOWĄ CHECKLISTĘ

5 + 15 =