with Brak komentarzy

Budowanie wizerunku firmy, tworzenie pozytywnych relacji, narzędzie wspierające twoją sprzedaż – to tylko kilka funkcji upominków biznesowych. Czy warto w nie inwestować? Nasza odpowiedź brzmi: TAK. Jeżeli zastanawiasz się jak mile zaskoczyć swoich klientów i kontrahentów, sprawdź kilka naszych propozycji.

Upominek biznesowy

SŁODKOŚCI

Chyba nie znajdziemy nikogo, komu „cos słodkiego” nie sprawiłoby radości. Czekoladki, pierniczki, krówki … Wybierać możemy zarówno w smakach, jak i w formie. Firma Chocolissimo oprócz klasycznych pralinek, oferuje czekoladę w przeróżnych kształtach – od czekoladowych samochodów, przez czekoladowe kwiaty, aż po czekoladowe warcaby. Dla każdego coś dobrego 🙂

KAWA Z LOKALNEJ PALARNII KAWY/ ZESTAW HERBAT

Moda na wybór rodzimych produktów trwa w najlepsze. Jeśli masz w okolicy palarnię kawy lub możliwość zakupu zestawu z herbatą w różnych smakach – skorzystaj! Jest duża szansa, że choćby przy jednej filiżance napoju, klient pomyśli właśnie o Twojej firmie.

KALENDARZ/NOTATNIK + DŁUGOPIS

Pozycja, która zawsze jest dobrym pomysłem. Wachlarz wzorów, kolorów i materiałów jest ogromny. Możesz pokusić się o personalizację prezentu. Wyobraź się, że dostajesz pióro kulkowe z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem. Miłe, prawda?

PORTFEL/ PARASOL

Galanteria skórzana również ma swoich zwolenników. Co prawda nie jest to najtańszy prezent, ale w niektórych sytuacjach nie wypada oszczędzać. Jeżeli chodzi o parasole, nie dość, że wyglądają elegancko, to świetnie sprawdzają się jako nośnik reklamowy Twojego logo.

PEN-DRIVE/ ŁADOWARKA SAMOCHODOWA

Upominek biznesowy dla praktycznych. Wysoka wartość użytkowa tych przedmiotów przyczynia się do zwiększenia rozpoznawalności Twojej marki. To jedne z najczęściej używanych gadżetów.  

KUBEK/ TERMOS/ BUTELKA Z FILTREM

Kolejna praktyczna pozycja. I znów wysoka wartość użytkowa. W tym przypadku, duże prawdopodobieństwo, że klient będzie korzystać z upominku w czasie wolnym… i może przypomni sobie, że ma dla Ciebie nowe zlecenie.

MULTITOOL/ LATARKA/ MIARA ZWIJANA

Typowe męskie gadżety. Funkcjonalne i poręczne, Mężczyźni zwykle doceniają to, czego naprawdę mogą używać.    

KOMETYCZKA/ LUSTERKO/ WIESZAK NA TOREBKĘ

Nie mogło zabraknąć damskich upominków biznesowych. Odpuszczamy biżuterię, gdyż to raczej osobista sprawa. Za to takie użyteczne drobiazgi jak lusterko, czy wieszak na torebkę, to dla kobiety strzał w dziesiątkę.

 

Ważne wskazówki!!!

Zadbaj o opakowanie! Nawet jeżeli prezent nie jest spektakularnie drogi, postaraj się ładnie go zapakować. Wiadomo, że liczy się przede wszystkim gest,  ale „forma podania” też ma znaczenie.

Opatrz podarunki (lub opakowanie) logotypem swojej firmy! Nie chcesz przecież, żeby po kliku miesiącach klient pomyślał, że to prezent od Twojej konkurencji.

Wręcz podarunek osobiście! Z grzeczności - tak po prostu, po ludzku podziękuj za dotychczasową współpracę i …

NIE ZAPOMNIJ O CIEPŁYM SŁOWIE!  

Zostaw komentarz