Kim jesteśmy?


Nasz zespół stworzyłyśmy we dwójkę. Zanim powstało RAZYDWA, przez kilka dobrych lat zmagałyśmy się z marketingowymi wyzwaniami w różnych firmach. Niezliczone zadania, tysiące telefonów i setki rozwiązanych problemów były dla nas niezłym wyzwaniem, ale też dobrym treningiem.
Postanowiłyśmy zjednoczyć siły i stworzyć coś swojego. "Coś", co będzie pomagać małym i średnim firmom odnaleźć się w tym zwariowanym świecie fanpagy, polubień i reklam on-line. Jako Twój zewnętrzny Dział Marketingu wprowadzimy szereg zmian, które zaowocują sukcesem Twojej firmy w sieci, co bezpośrednio przełoży się na zwiększenie zysków.
Szczerze wierzymy, że każda firma, odpowiednio poprowadzona krętymi ścieżkami Internetu ma szansę na coraz to lepsze wyniki i dalszy rozwój. 

Jak działamy?


Przede wszystkim z pasją. Naprawdę lubimy to, co robimy - a tylko taka praca może przynieść najlepsze wyniki. Wiemy, że w naszej branży musimy być na bieżąco, ale nam ciągłe kształcenie sprawia przyjemność. Dzięki temu możemy zaproponować naprawdę innowacyjne rozwiązania.
Na własnej skórze przekonałyśmy się co znaczy niekompetentny wykonawca, zatem dokładamy wszelkich starań, żeby nasi Klienci byli zadowoleni nie tylko z realizacji zlecenia, ale także z obsługi na najwyższym poziomie. Z nami nie musisz się martwić co będzie najlepsze dla Twojej firmy.

Przeanalizujemy Twoją sytuację, podpowiemy co będzie dla Ciebie najlepsze, wprowadzimy odpowiednie rozwiązania i będziemy stale czuwać nad tym, żeby podwoić Twój sukces.